Klamka drzwiowa QUADRA STAL NIERDZEWNA

już od: 39.60 

Klamka drzwiowa QUADRA na rozecie kwadratowej - STAL NIERDZEWNA

Klamka drzwiowa QUADRA charakteryzuje się minimalistycznym, nowoczesnym designem. Masywna rękojeść klamki o kwadratowym przekroju idealnie leży w dłoni, co wpływa na komfort jej codziennego użytkowania.

Kolekcja klamek QUADRA jest chętnie wybierana nie tylko przez klientów indywidualnych ale również przez architektów i projektantów, którzy cenią najwyższą jakość produktów oraz nowoczesny i atrakcyjny wygląd okuć drzwiowych. 

Rękojeść klamki wykonana jest z kwadratowego profilu o wymiarach 19x19 mm, przytwierdzonego do kwadratowej rozety.

Klamka QUADRA wykonana jest precyzyjnie z najwyższej jakości stali nierdzewnej szczotkowanej gatunku SUS 304 (satynowe wykończenie). Jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne, charakteryzuje się trwałością i solidnością dlatego klamki wykonane ze stali nierdzewnej mogą być montowane zarówno do drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów ceniących najwyższą jakość produktów oraz nowoczesną stylistykę. Klamki wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej idealnie współgrają z innym elementami aranżacji wnętrz.

Klamki osadzone na kwadratowej rozecie to bardzo modne i ponadczasowe rozwiązanie.

Kolekcja klamek QUADRA znajdzie swoje miejsce w obiektach użytku publicznego, biurach a także nowoczesnych wnętrzach domów i mieszkań.

Klamki są obustronnie wspomagane i wyposażone w docisk imbusowy.

Wróć